Hide main menu
(UTC+01:00) Amsterdam, Berlin, Bern, Rome, Stockholm, Vienna

193562 SAS-procedure - Inzet van GZ-psycholoog en gedragsdeskundige met expertise jeugd- Sociaal Wijkteam Apeldoorn 2022

Buyer

Gemeente Apeldoorn https://www.apeldoorn.nl/aanbestedingen
Lead buyer
Contact person:
User Photo

Anne-Greet Janssen

0628891277

a.janssen@apeldoorn.nl

Information

Description:
Over het Sociaal Wijkteam
Het Sociaal Wijkteam is er voor inwoners uit Apeldoorn die langdurig problemen ervaren op meerdere levensgebieden. De problemen zijn complex van aard en niet eenvoudig op te lossen. Het Sociaal Wijkteam wordt ingeschakeld als eerder betrokken hulpverlening niet verder komt en/of wanneer hulpverlening wordt vermeden. Een medewerker vanuit het Sociaal Wijkteam treedt op als casemanager in de casus, biedt ondersteuning aan de inwoner(s) en zorg voor een integraal hulpverleningsplan. Omdat de problematiek zich afspeelt op meerdere leefgebieden is de aanpak domein overstijgend.
De kerntaak van de casemanagers is het begeleiden van cliënten en het verbinden van de juiste expertises aan de hulpvraag van de cliënt. De casemanager coördineert de taken en inzet van betrokken partijen en ondersteunt de kwaliteit van de samenwerking.

Het Sociaal Wijkteam is gevormd middels een netwerkconstructie. In het Sociaal Wijkteam werken professionals van verschillende zorg- en welzijnsorganisaties samen in teams, namelijk Riwis Zorg en Welzijn, Tactus Verslavingszorg, GGNet, MEEVeluwe en Darna Care. Het Sociaal Wijkteam bestaat uit twee expertiseteams met ieder een eigen expertise en aanpak: het team Bemoeizorg en het team Multiprobleemhulpverlening.

Opdrachtgever is voornemens gebruik te maken van de inzet van een gedragsdeskundige met expertise jeugd en een GZ-psycholoog voor een periode van 2 jaar voor het sociaal wijkteam. Per perceel is opdrachtnemer voornemens één overeenkomst af te sluiten, voor de duur van twee (2) jaar met de mogelijkheid deze één (1) keer met zes (6) maanden te verlengen.
De startdatum voor beide percelen is 1 april 2022.

Let op: In de tenderomgeving is een onderscheid gemaakt tussen de hoofdtender en de twee percelen. In de hoofdtender bevindt zich de vragenlijst 'Voorwaarden en bepalingen'. Deze lijst bevat vragen die voor alle percelen algemeen van toepassing zijn. In de percelentenders zijn vragenlijsten opgenomen die specifiek van toepassing zijn op het betreffende perceel. U dient bij uw inschrijving naast de vragenlijst van de hoofdtender, ook de vragenlijsten in de perceeltender(s) waarvoor u zich wilt inschrijven, in te vullen én in te dienen.
 
 
Type:
Sealed without Preselection
Offer phase:
27 Jan 2022 16:05 — 7 Mar 2022 10:00

Lots

Lot 1 - Perceel 1 - GZ Psycholoog  
Lot 2 - Perceel 2 - Gedragsdeskundige met expertise jeugd  

Navigation

Forgot password?

Forgot username?

Register company

Need help using Negometrix3? Visit our support page Help
Negometrix Platform v4.5.2410.0, Page times (ms) Server init:5 load:105 prerender:105 Total:110 Browser , (216.73.216.169 - 6)