Hide main menu
(UTC+01:00) Amsterdam, Berlin, Bern, Rome, Stockholm, Vienna

110035 Ontwerpteam van adviseur gebouwgebonden installaties en adviseur akoestiek, bouwfysica en brandveiligheid Universiteitskwartier

Buyer

Hogeschool en Universiteit van Amsterdam http://www.uva.nl
Lead buyer
Contact person:
User Photo

Wilfred Buurmeijer

06-46995801

w.k.buurmeijer@uva.nl

Information

Description:
Inleiding UvA

Doel van de aanbesteding


Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een adviseur gebouwgebonden installaties en adviseur akoestiek, bouwfysica en brandveiligheid (Team) voor de renovatie/nieuwbouw van het Binnengasthuis 5 (BG5) ter grootte van ca. 8.601 m² Bruto Vloer Oppervlak (BVO), Binnengasthuis 2 (BG3) ter grootte van ca. 2.418 m2 BVO  en de Oudemanhuispoort (OMHP) ter grootte van ca. 17.775 m2 BVO onderdeel uitmakend van het Universiteitskwartier van de Universiteit van Amsterdam (UvA). Aan de opdracht kunnen op termijn  worden uitgebreid met 1 tot 3 projecten. De bandbreedte daarvan is 3.300 m² bvo (één gebouw) tot 9.500 m² bvo (drie gebouwen). Daarnaast zal het Team tezamen met de overige leden van het Ontwerpteam Universiteitskwartier (zijnde architecten en contructeurs) met de UvA een afzonderlijke ontwerpteamovereenkomst sluiten.

De werkzaamheden van het ontwerpteam omvatten (o.a.) het opstellen van een voorlopig en definitief ontwerp alsmede het beoordelen van het technische ontwerp. Tevens omvatten de werkzaamheden beoordeling van de open begroting en bouwuitvoeringsstukken die zijn opgesteld door het nader te contracteren installatiebedrijf voor de E&W installaties, Dit binnen de kaders van het Programma van Eisen, de juridisch-planologische, stedenbouwkundige randvoorwaarden en het taakstellend budget. Adviseurs dienen dienen digitaal in 3d te ontwerpen met Boulding Information Modeling (BIM). 

Aanbestedende dienst

Verwezen wordt naar de website van de UvA en het organogram.

Inhoud van de dienst/levering op hoofdlijnen

Zie bijgevoegd documenten
 
Documents:

opdracht omschrijving UK.pdf 84 Kb

Download

Preview

Toelichting ontwikkeling Universiteitskwartier.pdf 162 Kb

Download

Preview

Type:
Sealed with Preselection
Selection phase:
10 Apr 2019 16:20 — 13 May 2019 9:00

Navigation

Forgot password?

Forgot username?

Register company

Need help using Negometrix3? Visit our support page Help
Negometrix Platform v4.5.2410.0, Page times (ms) Server init:4 load:65 prerender:70 Total:74 Browser , (3.145.86.142 - 6)