Hide main menu
(UTC+01:00) Amsterdam, Berlin, Bern, Rome, Stockholm, Vienna

115078 Veldwerk PIAAC (tweede cyclus)

Buyer

Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) https://www.nwo.nl
Lead buyer
Contact person:
User Photo

Information

Description:
Dit is de Europese openbare aanbesteding Veldwerk PIAAC (tweede cyclus). Deze Europese openbare aanbesteding wordt via Negometrix uitgevoerd. NWO treedt op als Aanbestedende dienst.

PIAAC (Programme for the International Assessment of Adult Competencies) onderzoekt wereldwijd het niveau van vaardigheden van volwassenen tussen 16 en 65 jaar. PIAAC wordt tienjaarlijks onder leiding van de OECD uitgevoerd en geeft zicht op de taalvaardigheid, de rekenvaardigheid en het probleemoplossend vermogen van volwassenen. Deze vaardigheden worden key information processing skills of kernvaardigheden genoemd omdat het essentiële vaardigheden zijn voor het begrijpen, analyseren en toepassen van informatie die volwassenen in het dagelijks leven en op het werk tegenkomen.

Het onderzoek is een combinatie van een survey en een test, afgenomen onder volwassenen. Naast het meten van de kernvaardigheden door middel van een test, wordt via een achtergrondvragenlijst informatie verzameld over opleidingsniveau, inkomen, deelname aan leven lang leren, non-cognitieve vaardigheden en het gebruik van vaardigheden thuis en op het werk. Het onderzoek wordt afgenomen op een tablet en vindt een-op-een bij mensen thuis plaats door middel van computer assisted interviewing . Inschrijver werkt nauw samen met en onder coördinatie van de NPM en assistent-NPM, en neemt een groot deel van de uitvoering van PIAAC voor zijn rekening. Naast een survey-instituut levert de Inschrijver ook een nationale ict-coördinator en data-manager. Deze maken deel uit van de aanbesteding:
 
Survey-instituut:
  • bijdrage aan national survey design & planning report (NSDPR)
  • opzetten communicatiestrategie om respondenten te bereiken (website & brochure, ism NPM)
  • werven enquêteurs;
  • trainen enquêteurs (ism NPM);
  • responsstrategie inclusief incentives en refusal conversion strategie (ism NPM);
  • uitvoering veldwerk (field test en main study);
  • opzetten helpdesk voor respondenten;
  • printen onderzoeksmaterialen (handleidingen, testboekjes, toonkaarten) en brieven/brochures voor respondenten;
  • monitoring van productie enquêteurs;
  • monitoring van respons (naar achtergrondkenmerken, geografische spreiding) ism national sampling manager en NPM;
  • bijsturen productie tijdens veldwerkperiode.
 
Nationale ict-coördinator:
  • leveren van hard- en software voor de afname (tablets/laptops);
  • integratie digitale PIAAC-instrumenten met software (casemanagementsystemen) en hardware van nationale veldwerkinstituut;
  • testen digitale instrumenten op bugs;
  • trainen van enquêteurs in gebruik software;
  • back-office organiseren voor enquêteurs tijdens het veldwerk.
     
    Nationale data manager:
  • training en supervisie data-entry;
  • coderingen van open antwoorden van respondenten en internationale classificaties (waaronder ISCO, ISCED, ISIC);
  • mapping van nationale naar internationale variabelen;
  • validatiechecks databestand;
  • opleveren databestand en codeboek.

Voor meer informatie over de Opdracht wordt verwezen naar de Aanbestedingsdocumenten.

Doel van de aanbesteding
Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst voor het uitvoeren van de Opdracht zoals omschreven en nader gespecificeerd in de Aanbestedingsdocumenten met 1 Inschrijver die binnen de gestelde kaders van het aanbestedingsrecht, de economisch meest voordelige inschrijving voor de Opdracht heeft gedaan. De economische meest voordelige inschrijving wordt vastgesteld op basis van de beste prijs-kwaliteit verhouding.
Type:
Sealed without Preselection
Offer phase:
13 Feb 2019 15:00 — 26 Mar 2019 10:00

Navigation

Forgot password?

Forgot username?

Register company

Need help using Negometrix3? Visit our support page Help
Negometrix Platform v4.5.2410.0, Page times (ms) Server init:0 load:65 prerender:70 Total:70 Browser , (18.223.172.232 - 7)