Hide main menu
(UTC+01:00) Amsterdam, Berlin, Bern, Rome, Stockholm, Vienna

141852 Experience Architect en Bouwer Experience voor het World Food Center Experience te Ede

Buyer

Het NIC http://www.hetnic.nl
Lead buyer
Contact person:
User Photo

Barry Verbeek

0648193740

barry.verbeek@hetnic.nl

Information

Description:
In deze aanbestedingsprocedure wordt Stichting WFC Experience (hierna: Opdrachtgever) voor de coördinatie en uitvoering van de inkoopprocedure, inclusief het kenbaar maken van de Gunningsbeslissing, gefaciliteerd door Het NIC B.V.

Doelstelling
Deze aanbesteding is gericht op het vinden van een Experience Architect en Bouwer die binnen budget en de kaders vanuit het Masterplan en de nota van uitgangspunten het Concept verder uitwerkt tot een Definitief ontwerp en in de realisatiefase als hoofdaannemer het Concept ook daadwerkelijk bouwt en installeert.

Het ontwerp zal verder in nauwe samenwerking met de Bouw­kundig architect die gecontracteerd zal worden voor het ontwerp van het gebouw, ontwikkeld moeten worden tot de te realiseren Attractie. De volgende aspecten staan daarbij in rangorde centraal: 
  1. Doorontwikkeling van de Content (uitwerken van de verhaallijnen) tot een Voorlopig ontwerp (schematisch ontwerp).
  2. Vertaling van de Content naar Definitief ontwerp van het Concept.
  3. Realisatie van de Attractie.
  4. Oplevering in Q4 - 2023.    
Met de Experience Architect en Bouwer zal voor het ontwerp van het Concept en de realisatie ervan een Overeenkomst worden aangegaan met een looptijd tot 12 maanden na officiële opening, met daarin een ontbindende voorwaarde in het geval er na de ontwerpfase geen realisatiefase volgt.

Project in vogelvlucht
Een alsmaar groeiende wereldbevolking en toenemende druk op de planeet leiden tot grote voedseluitdagingen. Daarnaast hebben de keuzes die we iedere dag maken op het gebied van voedsel impact op ons lichaam en onze omgeving. Om in de toekomst iedereen te voorzien van voldoende, gezonde en duurzame voeding is een omslag nodig naar een andere manier van voedsel produceren en consumeren.
 
In 2012 heeft de Stichting WFC het concept voor een World Food Center gepresenteerd en is Ede/FoodValley na een uitgebreid selectieproces gekozen als voorkeurslocatie. Reeds in het oorspronkelijke concept uit 2012 is aangegeven dat het WFC een onafhankelijke plek wordt waar kennis, beleid en bedrijvigheid worden geclusterd en elkaar intensief kunnen ontmoeten.
Het World Food Center (WFC) brengt consumenten en organisaties bijeen en stimuleert hen meer verantwoordelijkheid te nemen en samen antwoorden te vinden op hedendaagse en toekomstige voedselvraagstukken. Als overkoepelend thema voor dit initiatief is: 'We feed each other' gekozen. Het WFC zal bestaan uit verschillende onderdelen, namelijk: Food and Innovation Disctrict, WFC Park (een stadgebied voor wonen en werken) en een WFC Experience.
 
De WFC Experience is een attractief voedselavontuur met dialoog, educatie en zeker ook beleving en fun. De Experience stimuleert bewustwording bij consumenten over voedselvraagstukken en over hoe zij kunnen bijdragen aan een gezondere en duurzamere toekomst voor henzelf en hun omgeving.

Gunning van de Opdracht
Deze Opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de economisch meest voordelige Inschrijving, zijnde de beste prijs/kwaliteitsverhouding heeft uitgebracht.

Voor een uitgebreide toelichting op de Opdracht wordt verwezen naar de Vraagspecificatie, vraag 1.1.8.
Type:
Sealed without Preselection
Offer phase:
8 Jul 2020 11:30 — 9 Sep 2020 10:00

Navigation

Forgot password?

Forgot username?

Register company

Need help using Negometrix3? Visit our support page Help
Negometrix Platform v4.5.2410.0, Page times (ms) Server init:5 load:55 prerender:60 Total:60 Browser , (3.14.144.145 - 6)