Hide main menu
(UTC+01:00) Amsterdam, Berlin, Bern, Rome, Stockholm, Vienna

144012 Openbare Europese aanbesteding Zaakgericht werken Elburg & Nunspeet

Buyer

Inkoopsamenwerking Noord-Veluwe http://www.isnv.nl
Lead buyer
Contact person:
User Photo

Bram Kroes linkedin

0341359611

bkroes@putten.nl

Information

Description:
Dit beschrijvend document betreft de Europese openbare procedure voor het leveren van een zaaksysteem voor onderstaand genoemde organisaties: 
  • de gemeente Elburg​;
  • de gemeente Nunspeet.

Doel van de aanbesteding
Het doel van de Aanbesteding is om voor iedere gemeente afzonderlijk een Overeenkomst met dezelfde Opdrachtnemer af te sluiten voor het leveren van een zaaksysteem dat voldoet aan alle specificaties, eisen en toezeggingen, ten behoeve van de Aanbestedende dienst, zoals opgenomen in het programma van eisen en wensen.

De Overeenkomst heeft initiële duur van 4 jaar, met de mogelijk van verlening van zesmaal 1 (één) jaar. De Aanbestedende dienst verwacht de nieuwe Overeenkomst in te laten gaan op maandag 7 september 2020

Deze Opdracht wordt in zijn geheel aanbesteed, er is geen sprake van perceelvorming.

De Opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de economisch meest voordelige inschrijving (beste kwaliteit/prijsverhouding) heeft uitgebracht.

Dit Offerteverzoek bevat informatie die geïnteresseerde partijen nodig hebben om een beeld te kunnen vormen van de inhoud van de Opdracht om zodoende te kunnen beslissen al dan niet een Inschrijving in te dienen. Daarnaast bevat het Offerteverzoek de benodigde informatie en worden geïnteresseerde partijen door middel van dit Offerteverzoek nader geïnformeerd over de procedure die de Aanbestedende dienst zal volgen om tot een Overeenkomst te komen.

Alle informatie in dit Offerteverzoek dient vertrouwelijk te worden behandeld.

Leeswijzer
Deze aanbesteding zal verlopen via het Digitale Aanbestedingsplatform Negometrix. Voor het gebruik van Negometrix is de 'Instructie Digitaal Aanbieden' opgesteld. U kijkt nu naar 'Stap 1: Informatie'. Hier treft u alle informatie omtrent deze aanbesteding. Door op de blauwe 'Start' knop te klikken kunt u beginnen met de prijs- en vragenlijst(en) te beantwoorden. Achter deze knop treft u voor onderhavige aanbesteding de relevante stukken.

Definities
In dit Offerteverzoek wordt gebruik gemaakt van de definities zoals in de bijlage toegelicht. Definities worden met een hoofdletter beschreven. 
Documents:

Definities.pdf 722 Kb

Download

Preview

Type:
Sealed without Preselection
Offer phase:
26 Mar 2020 11:00 — 18 May 2020 9:00

Navigation

Forgot password?

Forgot username?

Register company

Need help using Negometrix3? Visit our support page Help
Negometrix Platform v4.5.2410.0, Page times (ms) Server init:5 load:75 prerender:75 Total:75 Browser , (3.128.192.177 - 7)