- Description:
-
Senzer is op zoek naar een partner die gezamenlijk wil werken aan een nieuwe duurzame oplossing voor kwalitatief hoogwaardige koffie en andere warme dranken.
Doelstelling van Senzer is te komen tot één overeenkomst inzake de levering, de plaatsing, het preventief en correctief (technisch) onderhoud van de koffie- en theevoorziening bij de aanbestedende dienst en de levering van alle toebehoren om de koffie- en theevoorziening te kunnen realiseren, waarbij duurzaamheid, rechtmatigheid, doelmatigheid en kostenbeheersing voorop staan.
De overeenkomst wordt gegund aan de inschrijver met de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs- kwaliteitsverhouding (Beste PKV).
Meer informatie over deze aanbesteding is opgenomen in de aanbestedingsstukken die bestaan uit alle op Negometrix gepubliceerde documenten, vragenlijsten, prijslijst, planning en andere beschikbare informatie.
- Type:
- Sealed without Preselection
- Published on:
- 9 Jun 2020 10:44
- Offer phase:
- 9 Jun 2020 10:00 — 1 Oct 2020 10:00
|