Hide main menu
(UTC+01:00) Amsterdam, Berlin, Bern, Rome, Stockholm, Vienna

162905 Roostersoftware

Buyer

Tilburg University http://www.tilburguniversity.edu
Lead buyer
Contact person:
User Photo

Rens Overeem linkedin

013-4664483

r.overeem@tilburguniversity.edu

Information

Description:
Aanbestedende Dienst is een project gestart om een moderniseringsslag te maken in het roosterproces van onderwijs en tentamens. Teneinde dit te bereiken wil men een leverancier selecteren die Aanbestedende Dienst met een roosterapplicatie kan ondersteunen in dit proces. 

Primair is het doel optimaal en efficiënt gebruik maken van de bestaande beschikbare zalen/ruimten voor onderwijs, toetsen en andere activiteiten.
Dit kan bereikt worden met een (geïntegreerd) roosterpakket en efficiënt roosterproces waarmee onderstaande doelen worden gerealiseerd:
  • Eenduidig en helder (geharmoniseerd) roosterproces voor student en docent
  • Eenduidige en heldere communicatie richting de student en docent
  • Optimale inzet van zalen ten behoeve van onderwijs, (digitale) toetsen en niet-onderwijsactiviteiten
  • Juiste en tijdige informatievoorziening over rooster, roosterwijzigingen en oproepen voor toetsen voor student en docent
  • Eigentijdse publicatiemogelijkheden
  • Optimale planning (inzet) van docenten
  • Een stabiele roosterapplicatie
  • Adequate rapportages voor management- en stuurinformatie
  • Uniformering aanleverproces roosterinformatie
     
Gewenste resultaten
  • Een geselecteerde leverancier voor implementatie en beheer van de Nieuwe Roosterapplicatie;
  • Een stabiele, flexibele en toekomstbestendige applicatie voor de roostering van onderwijs- en examenactiviteiten. De applicatie is decentraal inzetbaar waarbij de eindgebruiker zo veel mogelijk de eigen gegevens beheert;
  •  Toegankelijke gepersonaliseerde informatie voor de eindgebruiker over datum, tijd en locatie van geroosterde activiteiten, waarbij de gebruiker zelf in beheer is over de te tonen activiteiten. Deze informatie is beschikbaar via alle gangbare moderne media (web, tablet, smartphone) en is inclusief effectieve en tijdige informatie over wijzigingen in het rooster;
  • Oplossingen voor het roosteren van niet onderwijsactiviteiten, waar bij voorkeur zelfredzaamheid van de aanvrager centraal staat;
  • Beheersbare interfaces met aanpalende applicaties, waaronder Osiris als belangrijkste bronsysteem voor onderwijsprogramma's, onderwijsactiviteiten en geroosterde tentamenactiviteiten;
  • Geharmoniseerde aanlevering roosterinformatie
  • Afhankelijk van de gekozen projectstrategie: Geïntegreerde oplossingen voor de werkzaamheden ten behoeve van de planning en uitvoering van (digitale) toetsen: roosteren, indeling van studenten en zalen, roosteren en koppelen van surveillanten aan tentamenactiviteiten en gepersonaliseerde informatie over datum, locatie en tijd per toets.

 
Type:
Sealed without Preselection
Offer phase:
9 Nov 2020 18:00 — 8 Jan 2021 12:00

Navigation

Forgot password?

Forgot username?

Register company

Need help using Negometrix3? Visit our support page Help
Negometrix Platform v4.5.2410.0, Page times (ms) Server init:4 load:65 prerender:65 Total:70 Browser , (18.119.106.155 - 7)