- Description:
-
Inleiding
Adenium is voornemens haar telefonie voor al haar scholen te vervangen.
De Aanbestedende dienst Sinds 1 januari 2019 vormen OPO Furore en PCBO Smallingerland e.o. samen de holding Adenium.
OPO FURORE: De scholen van Openbaar Primair Onderwijs (OPO) Furore zijn scholen waar respect voor ieder individu hoog in het vaandel staat, ongeacht afkomst, religie, culturele achtergrond of sociale situatie. OPO Furore bestaat uit 22 openbare scholen die structureel samenwerken. Er is één school voor speciaal basisonderwijs, een asielzoekersschool en een NT2 school. De scholen bevinden zich op locaties in de gemeenten Smallingerland en Tytsjerksteradiel. Er zijn kleine scholen met rond de 45 leerlingen en grote scholen met rond de 300 leerlingen die deel uitmaken van deze stichting.
PCBO SMALLINGERLAND: PCBO Smallingerland e.o. bestuurt 12 scholen voor primair onderwijs en 1 school voor speciaal basisonderwijs (SBO Sjalom). De scholen van de stichting zijn gevestigd in Drachten, Boornbergum, Drachtstercompagnie, Opeinde, en Oudega De scholen in Drachtstercompagnie, Opeinde en Oudega zijn zogenaamde samenwerkingsscholen.
De Begeleidende Dienst Verus, vereniging voor katholiek en christelijk onderwijs, zal Adenium procedureel ondersteunen bij het uitvoeren van de aanbesteding. Voor meer informatie www.verus.nl
Doel van aanbesteding De Opdracht bestaat oa. uit de volgende onderdelen: - het migreren van de huidige vaste telefoon naar een VOIP-omgeving (of gelijkwaardig of beter) waar er minimaal gebruik zal worden gemaakt van één vast toestel (1 klant / 3 units / 32 locaties). De overige vaste telefoons worden vervangen door mobiele devices (al dan niet in combinatie met een mobiel abonnement)
Overeenkomst Aanbestedende dienst wenst een Raamovereenkomst af te sluiten met één leverancier op basis van het gunningscriterium beste prijs kwaliteit verhouding. De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van twee (2) jaar met de mogelijkheid om met een in redelijkheid, naar verwachting presterende Opdrachtnemer, de overeenkomst te verlengen voor nogmaals twee (2) maal een periode van één (1) jaar. De maximale looptijd van deze overeenkomst bedraagt vier (4) jaar. Scope: De Aanbestedende dienst wenst het gehele proces rondom de inkoop/beheer van telefonie onder te brengen bij één te contracteren Opdrachtnemer. Deze gewenste Opdrachtnemer fungeert als partner en is onder andere gespecialiseerd in het leveren van telefonie en de dienstverlening daaromtrent zoals in de scope en aanbestedingsstukken omschreven. Onderdeel van de scope is ook het migreren van de huidige telefoonnummers naar de nieuwe telefonie omgeving en tijdens dit proces de Aanbestedende Dienst te ontzorgen. Omvang De totale omvang van telefonie binnen de Aanbestedende dienst staat beschreven in de leidraad.
Aanbestedingsmethodiek: Het betreft een openbare Europese procedure.
- Type:
- Sealed without Preselection
- Offer phase:
- 23 Jan 2023 13:00 — 22 Mar 2023 12:00
|