- Description:
-
Introductie niet-openbare procedure Beleidsgerichte Onderzoeksopdrachten 2018
De aanbestedende dienst Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW) werkt aan een slim, vaardig en creatief Nederland. OCW werkt voor leerlingen, studenten en hun ouders, maar ook voor kunstenaars en museumbezoekers. Voor onderwijzers en docenten van primair tot hoger onderwijs. En voor wetenschappelijk onderzoekers en medewerkers van radio en televisie, bibliotheken en kunstinstellingen. De bewindslieden, leidinggevenden en medewerkers van het ministerie van OCW werken er dagelijks hard aan om voor al deze mensen de gestelde doelen te halen. Zodat iedereen in Nederland goed onderwijs volgt, cultuur kan beleven en zich voorbereidt op zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Zie voor het organisatieschema http://www.rijksoverheid.nl/ministeries/ocw/organisatie/organogram .
Deelnemende organisatieonderdelen De onder OCW ressorterende organisatieonderdelen die deelnemen aan deze aanbesteding zijn: - Bestuursdepartement in Den Haag;
- Inspectie van het Onderwijs in Utrecht;
- Nationaal Archief in Den Haag;
- Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) in Groningen en Zoetermeer;
- College voor Toetsen en Examens in Utrecht.
Het ministerie van OCW heeft in 2017 een eerdere aanbesteding gepubliceerd met kenmerk 55581 onder de naam: "Europese aanbesteding Beleidsgerichte Onderzoeksopdrachten 2017 ministerie van OCW". Na de vragenronde heeft het ministerie van OCW in september en december 2017 de belangstellenden geïnformeerd dat de aanbesteding in deze vorm niet zal worden voortgezet. Uiteindelijk heeft het ministerie van OCW op 20 februari 2018 de belangstellenden geïnformeerd dat de aanbesteding definitief wordt gestaakt. Het ministerie van OCW heeft besloten de aanbesteding op een andere wijze aan te besteden en heeft de tender met kenmerk 55581 gestaakt. De wijzigingen zijn de volgende: - De percelen 5 ( Operationele bedrijfsvoering), 8 (Wetenschap en Onderzoek) en 11 (Emancipatie) worden buiten de scope van de nieuwe aanbesteding gelaten. Opdrachten op deze terreinen zullen, conform vigerende regelgeving, per opdracht worden aanbesteed volgens de meest geschikte procedure.
- Voor de percelen 3 en 4 van de gestaakte aanbesteding is gekozen voor een niet-openbare procedure. Deze percelen worden aanbesteed via deze niet-openbare procedure. Voor de overige percelen is opnieuw gekozen voor een openbare procedure, maar met gewijzigde gunningscriteria.
Kijk voor meer informatie in tab 'vragenlijsten', offerteaanvraag en toelichting betrekking hebbende op alle percelen.
- Type:
- Sealed with Preselection
- Selection phase:
- 22 Mar 2018 17:00 — 14 May 2018 9:00
|