Hide main menu
(UTC+01:00) Amsterdam, Berlin, Bern, Rome, Stockholm, Vienna

93924 EA IAM Development (NetIQ)

Buyer

CAK http://www.hetcak.nl
Lead buyer
Contact person:
User Photo

Ebbing van der Weide linkedin

0623724165

eweide@hetcak.nl

Information

Description:
Het CAK maakt gebruik van een IAM-oplossing van NetIQ-producten aangevuld met maatwerk. Hiermee worden 1250 interne en 8000 externe gebruikers bediend. De focus van de IAM-oplossing:
-Eén centrale identity provider  
-Eén centraal punt voor autorisaties
-Twee-factor-authenticatie
-Wachtwoord reset
-Afhandeling van toegang tot applicaties
 
De producten die wij gebruiken zijn:
- NetIQ Identity Manager (IDM)
- NetIQ Access Manager (NAM)
- NetIQ Advanced Authentication (NAAF)
- NetIQ Self Service Password Reset (SSPR)
- NetIQ Identity Governance (IG)

Het beheer van deze standaardproducten wordt door eigen medewerkers uitgevoerd. Met deze aanbesteding willen we een leverancier contracteren die maatwerk koppelingen realiseert en ondersteunt bij het beheer van dat maatwerk.

Het doel is om een raamovereenkomst te sluiten met een Opdrachtnemer. De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee jaar, met de mogelijkheid om daarna twee keer met een jaar te verlengen.
Type:
Sealed without Preselection
Offer phase:
19 Oct 2018 12:00 — 30 Nov 2018 13:00

Navigation

Forgot password?

Forgot username?

Register company

Need help using Negometrix3? Visit our support page Help
Negometrix Platform v4.5.2410.0, Page times (ms) Server init:0 load:60 prerender:70 Total:70 Browser , (52.14.6.145 - 6)